Konferencja Duszpasterstwa

Zamiast sierpniowej Letniej Szkoły Duszpasterstwa, która odbywała się przez ostatnie 6 lat, zapraszamy w tym roku na szkolenie „KONFERENCJA  DUSZPASTERSKA” w Pomysku Wielkim na Kaszubach w dniach 23-26 maja 2024 r. (czwartek-niedziela). Dom Ichthys – miejsce konferencji i zakwaterowania, położony jest nad jeziorem w pobliżu lasów w malowniczym, cichym zakątku. Podobnie jak w ubiegłych latach połączymy 5-6 godzin wykładów i ćwiczeń dziennie z wypoczynkiem, społecznością, modlitwą i uwielbieniem.

TEMATY Konferencji:  

  • Autorytet duchowy w służbie dla  Królestwa Bożego. Szkolenie w dziedzinie autorytetu duchowego, uwolnienia i uzdrowienia.

Królestwo Boże charakteryzuje się uzdrowieniem, uwolnieniem i autorytetem duchowym. Chrystus jest Królem w tym Królestwie, które jest już widzialne i zaczyna się w naszych sercach. Jak możemy wspierać rozwój Jego panowania jako Król i co to oznacza dla służby duszpasterskiej?

  • Transgeneracyjne wpływy w naszym życiu oraz epigenetyka.

Oprócz wykładów i prezentacji będą ćwiczenia praktyczne. Mile widziane będą również Wasze pytania i przykłady z Waszego doświadczenia. Szkolenie będzie na pewno ciekawe, praktyczne, bliskie życiu i nie zabraknie nam dobrego humoru.

Oferujemy możliwość uzyskania certyfikatu z psychoedukacji. Taki certyfikat mogą otrzymać osoby, które są z wykształcenia lekarzami, psychologami, psychoterapeutami, pedagogami lub wykonują zawód społeczny (np. nauczyciel, pielęgniarka, socjolog itp.). Pozostali uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

WYKŁADOWCY: 

Winfried Hahn, pedagog i pastor, autor kilku książek. Przez ponad 20 lat był pastorem w kilku kościołach charyzmatycznych, które przeżyły duchowe przebudzenie. Owocem tych przebudzeń było ​​powstanie Centrum Pozaklinicznej Opieki Psychiatrycznej DE’IGNIS w Engelswies w Niemczech, którym kierował przez 30 lat. Założył także Centrum Szkoleniowe Tabor w zakresie teologii pastoralnej, poradnictwa, duszpasterstwa  oraz przebudzenia. Jego celem jest promowanie duchowych przełomów i przebudzenia poprzez zdrowe nauczanie biblijne połączone z entuzjazmem, którego źródłem jest Duch Święty.

Prof. Herbert Scheiblich, psychiatra, wykładał na Uniwersytecie w Mainz w Niemczech oraz w Bern w Szwajcarii.

MIEJSCE Konferencji: Dom Ichthys w Pomysku Wielkim k/Bytowa, ul. Stary Staw 1. (poprzedni adres do użycia w mapach Google: Pomysk Wielki 61A, współrzędne GPS: 54.194559, 17.548113). Zdjęcia domu można zobaczyć tu: http://deignis.pl/dom-ichthys/galeria-dom/

KOSZT zakwaterowania i wyżywienia (od kolacji w czwartek o 18:00 do obiadu w niedzielę o 13:00) w dużym domu Ichthys wynosi wg cennika 2024 r.: 330 zł plus 6 zł za pościel czyli 336zł.

Dochodzi jeszcze  OPŁATA za udział w  konferencji w wysokości 160 zł.

Czyli KOSZT CAŁKOWITY  w dużym domu Ichthys wynosi 496 zł.

Do 35 uczestników zakwaterowanie będzie tylko w dużym domu Ichthys. W małym domku dopiero powyżej 35 uczestników.

Pokoje w domu Ichthys są 3-4 osobowe oraz dwa pokoje 6 osobowe. Łazienki na korytarzu. Przy rozmieszczaniu osób w pokojach przyjmiemy kryterium wieku tzn. osoby najmłodsze będą miały pokoje 6 osobowe na II piętrze.

Rozpoczniemy kolacją o godz. 18:00 w czwartek 23.05. Zakwaterowanie od godz. 16:00.

Zakończymy obiadem o 13.00 w niedzielę 26.05. Jeśli ktoś chciałby zostać w Pomysku dłużej, to będzie to możliwe.

ZGŁOSZENIA mailem na biuro@deignis.pl lub telefonicznie: 730 241 712

Do końca kwietnia należy wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 100 zł na konto gospodarzy domu Ichthys w Pomysku, które zostanie podane po przyjęciu zgłoszenia. Zaliczka jest na poczet zakwaterowania i wyżywienia.

Do 22 maja należy dokonać opłaty za udział w konferencji w wys. 160 zł  na konto Chrześcijańskiej Fundacji DE’IGNIS-Polska, które zostanie podane po przyjęciu zgłoszenia.

Będziemy też zbierać ofiarę na działalność naszej Fundacji.  Zachęcamy do uczestnictwa.